Kalhotky Lormar

Kalhotky Lormar se vyrábějí v různých moderních designech. Nejoblíbenější materiál pro výrobu kalhotek lormar je bavlna. V přední části mohou být kalhotky ozdobeny originálními motivy nebo jinými vzory. Některé modely kalhotek mohou být hladké, jiné krajkové, překrásně vyšívané či potisknuté kalhotky.

 

 

Kalhotky Lormar - kolekce 2011

Kalhotky Praline Lormar podzim 2011

Luxusní kalhotky Raffinés Lormar: Krásné kalhotky Malice Lormar: Designové kalhotky Caprice Lormar:

Kolekce Dandy Lormar podzim 2011

Kolekce Dandy Lormar podzim 2011 Kalhotky Charme Lormar - luxusní krásné bokové kalhotky. Kalhotky Elegance Lormar - luxusní kalhotky z nové kolekce lormar. Brazilské kalhotky Dandy Lormar - kalhotky z nové kolekce zdobené krajkou.  

Kalhotky kolekce SERIE BELLADONNA Lormar

Kalhotky kolekce SERIE BELLADONNA Lormar - Adonide jedná se o klasické vysoké bokové kalhotky vyšívané ornamentem - viz. výše. Další kalhotky této kolekce jsou kalhotky Belladonna Lormar - hladké klasické kalhotky z mikrovlákna:   Dalším modelem jsou kalhotky Dafne Lormar - ty jsou vysoké,...

Kolekce Fata Lormar 2011

Nová kolekce 2011 lormar Fata: patří sem velice hezké kalhotky Fiaba Lormar - viz. výše Dalšími kalhotkami z této kolekce jsou: Bokové kalhotky Principessa Lormar, které se vyrábí jako ostatní zboží značky lormar v mnoha barevných provedeních: