Korzety Lormar

O tom, že korzety Lormar dělají krásnou postavu, přidávají tam, kde chybí a stahují tam, kde něco přebývá, není pochyb... Ovšem zatímco v minulosti patřily spíše do kategorie spodního prádla, dnes se ženy nebojí si hezký korzet vzít na sebe i jen tak, například jako zajímavý top na party, přes halenku na pracovní schůzku, ale klidně i na nákupy do města. Rozhodli jsme se Vám představit nové kolekce firmy lormar.
 
Více o značce Lormar najdete na stránkách o spodním prádle.
Další kategorie:
 

Kalhotky Lormar

 

Korzety Lormar kolekce 2011

Kolekce Mascara Lormar podzim 2011

Luxusní korzet EYELINER Lormar plus tanga MAQUILLAGE Lormar.

Kolekce Dandy Lormar podzim 2011

Korzet Carisma Lormar - plus kalhotky Dandy Lormar - luxusní hladký korzet.

Kolekce Belladonna Lormar korzety

Z kolekce Belladonna to jsou především velice módní jednoduchý korzet Brionia Lormar, který je vyztužený a velice pěkně zdobený, viz. výše. Dalším korzetem z této kolekce 2011 lormar je korzet Dulcamara Lormar - který je vyrobem ze saténu a je také velice hezký.

Novinky

Nové stránky o polském spodním prádle

12.03.2011 12:06
Rádi bychom Vám představili nové stránky o spodním prádle Axami. Jedná se dámské kvalitní spodní prádlo z polska. Nové stránky - motivy tetování - právě začínají - najdete zde různé motivy tetování a tatérská studia a další. 

Informace pro návštěvníky

29.07.2009 15:42
Dalšími zajímavými stránkami o spodním prádle mohou být například stránky o kalhotkách nebo tangách nebo korzetech, popřípadě o podprsenkách a dalším spodním prádle pro ženy.

Stránky o spodním prádle lormar

29.07.2009 15:41
Dnes byla spuštěna naše nová webová prezentace o spodním prádle značky lormar. Budeme Vás postupně informovat o nových i stávajících trendech v oblasti dámského spodního prádla.