Tanga Lormar

Dámská tanga lormar jsou u nás velice oblíbené hlavně u mladých žen. Některé ženy na ně nenechají dopustit, pro jiné ženy jsou ale tanga nepohodlné a dávají raději přednost kalhotkám... Raději někteří gynekologové nedoporučují tanga, ale spíš klasické kalhotky. Muži ale velice rádi obdivují na svých partnerkách tanga, protože odhalují zadní partie a vypadají prostě sexy.

Lormar je Italská značka přicházející na trh s velmi ženským spodním prádlem. Spodní prádlo této značky se hodí pro každodenní nošení a zároveň je osobité svým provedením a jemností. V nabídce můžete naleznout kalhotky, bokové kalhotky a také tanga, noční spodní prádlo, župany. Dále podprsenky gelové, push-up a mnoho dalších typů, tvarů a variací.

 

 

Tanga Lormar - nové kolekce 2011

Tanga Praline Lormar podzim 2011

Luxusní krajková sexy tanga Prahline Lormar:      

Tanga kolekce Arianna Lormar 2011

Nová kolekce tanga Arianna Lormar - to jsou především tanga Arianna Lormar - krajkou lemovaná tanga s motivem kytiček - viz. výše.  

Kolekce Ginseng Lormar

Kolekce nových tanga lormar Ginseng se vyznačuje především krajkovými tangami. Jsou to především tanga Ginseng - krajkou zdobená průhledná tanga.

Kolekce Corinne Lormar - tanga

Tanga kolekce Corinne Lormar: tanga Corinne lormar - krajkové módní tanga (viz. výše) tanga Corinne inez lormar - krajkové bílé tanga:  

Novinky

Nové stránky o polském spodním prádle

12.03.2011 12:06
Rádi bychom Vám představili nové stránky o spodním prádle Axami. Jedná se dámské kvalitní spodní prádlo z polska. Nové stránky - motivy tetování - právě začínají - najdete zde různé motivy tetování a tatérská studia a další. 

Informace pro návštěvníky

29.07.2009 15:42
Dalšími zajímavými stránkami o spodním prádle mohou být například stránky o kalhotkách nebo tangách nebo korzetech, popřípadě o podprsenkách a dalším spodním prádle pro ženy.

Stránky o spodním prádle lormar

29.07.2009 15:41
Dnes byla spuštěna naše nová webová prezentace o spodním prádle značky lormar. Budeme Vás postupně informovat o nových i stávajících trendech v oblasti dámského spodního prádla.